Batı Avrupa

Metalog Lojistik, Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, İtalya, Polonya, Romanya gibi Batı Avrupa ülkelerine düzenli olarak taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu ülkeler, Türkiye’nin önemli ticaret ortakları arasında yer almaktadır. Metalog Lojistik, bu ülkelere ihracat yapan ve bu ülkelerden ithalat yapan işletmelere hizmet vermektedir.

Orta Avrupa

Metalog Lojistik, Çekya, Slovakya, Macaristan, Slovenya, Hırvatistan, Bosna Hersek, Karadağ, Arnavutluk, Kosova, Sırbistan, Makedonya gibi Orta Avrupa ülkelerine de taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu ülkeler, Türkiye’nin önemli ticaret potansiyeline sahip olan ülkelerdir. Metalog Lojistik, bu ülkelere ihracat yapan ve bu ülkelerden ithalat yapan işletmelere hizmet vermektedir.

Doğu Avrupa

Metalog Lojistik, Bulgaristan, Romanya, Moldova, Ukrayna, Belarus, Rusya gibi Doğu Avrupa ülkelerine de taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu ülkeler, Türkiye’nin önemli ticaret ortakları arasında yer almaktadır. Metalog Lojistik, bu ülkelere ihracat yapan ve bu ülkelerden ithalat yapan işletmelere hizmet vermektedir.

Kuzey Avrupa

Metalog Lojistik, İsveç, Norveç, Danimarka gibi Kuzey Avrupa ülkelerine de taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu ülkeler, Türkiye’nin önemli ticaret ortakları arasında yer almaktadır. Metalog Lojistik, bu ülkelere ihracat yapan ve bu ülkelerden ithalat yapan işletmelere hizmet vermektedir.

Avrupa Dönüş 3. Ülke Yükleri

Metalog Lojistik, Avrupa dönüş 3. Ülke yüklere de hizmet vermektedir. Bu yükler, genellikle Avrupa’dan Türkiye’ye gelen ve Türkiye’den üçüncü bir ülkeye giden yüklerdir. Metalog Lojistik, bu yükleri, Avrupa’nın farklı ülkelerinden Türkiye’ye getirerek, Türkiye’den üçüncü bir ülkeye taşıyabilmektedir.

Türkiye’nin Her Bölgesinden Yükleme Yapabiliyoruz

Metalog Lojistik, Türkiye’nin her bölgesinden yükleme yapabilmektedir. Şirketimiz, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Konya, Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra, Türkiye’nin her yerindeki işletmelere hizmet vermektedir.

Metalog Lojistik, geniş çalışma alanları ile farklı ihtiyaçlara ve beklentilere sahip olan müşterilerine hizmet sunmaktadır.